Kedves Szülők!

Az idei tanévben ismét megszervezzük angliai tanulmányi kirándulásunkat az angolul tanuló felsős tanulóink számára a 6. 7. és 8. évfolyamokon. A tanulók jelentkezését ezekről az évfolyamokról minden képzési típusunkról várjuk, és sok szeretettel fogadjuk.

Az utazás programja és egyéb információk a feltötltött ppt-n megtalálhatóak.

Időpontja: 2023. március 23- 29.

Költsége : 280.000 Forint (biztosítás nélkül)

Előleg: 40.000 Ft, amit 2023. szeptember 20-ig kell befizetni Kapusyné Jenei Katalin igazgatóhelyettesnél.

Az előleg befizetésekor le kell adni, az ugyancsak honlapon elérhető Jelentkezési lapot+ Meghatalmazási dokumentumot.

A fennmaradó összeget legkésőbb 35 nappal az  indulás előtt kell befizetni.

A fennmaradó összegek befizetése történhet:

  • az intézmény  szervezőjén keresztül);
  • vagy a szülők utalnak az iroda felé, ebben az esetben az iskola egy adott napon utal (december/február adott napján) egyeztetve a az utazási irodával Minden utalásnál a közleménybe az utazás kódját írják. (ezt mi megadjuk)

Útlemondási biztosítást az előlegbefizetéssel egy időben kell megkötni, aki ilyen biztosítást szeretne, az az előleggel ezt is fizesse be. (mértéke a ppt-n)

UTAZÁSI INFORMÁCIÓK:

  • Már csak útlevéllel lehet utazni, az útlevélnek az utazás időtartama alatt kell érvényesnek lennie.
  • Vízum: külföldi állampolgárok esetén vízumra lesz szükség, ami elég hosszadalmas és költséges, időben el kell kezdeni intézni. Irodánk egy igazolást ad, amivel a követségre kell menni. Ha nem kapja meg a vízumot, akkor a vízumdíjat nem adják vissza, s erre az esetre nem vonatkozik a stornobiztosítás sem.

Minden további információt megbeszélünk a csoport alakulása után tartott szülői értekezleten.

Üdvözlettel: Kapusyné Jenei Katalin (+ 36 30 280 2326)

igazgatóhelyettes/ az utazás koordinátora

DOKUMENTUMOK