Kedves Szülők!

A személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerinti felhasználásáról szóló 1996. évi CXXVI. Törvénynek köszönhetően lehetőség van arra, hogy magánszemélyek személyi jövedelemadójuk 1%-át felajánlják egy közhasznú tevékenységet folytató alapítvány, így iskolánk,
a Budaörsi 1. Számú Általános Iskola Gyermekeinkért Közösen Alapítványa részére.

Továbbra is szeretnénk tanulóink oktatásának színvonalát megtartani, emlékezetessé tenni az idejáróknak az iskolában eltöltött időt, rászoruló tanulóinkat támogatni, ezért bízunk abban, hogy idén is többen tudják személyi jövedelemadójuk 1%-ának felajánlásával segíteni az iskolai alapítvány munkáját.

Az iskola közössége nevében köszönetet mondunk azoknak, akik eddig is nekünk adták adójuk 1%-át, valamint köszönjük a további támogatásokat.

A kedvezményezett adószáma: 18660685-1-13

Kedvezményezett neve: Gyermekeinkért Közösen Alapítvány

Számlaszám: 11742173-20130350

Gyermekeinkért Közösen Alapítvány Kuratóriuma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.