Iskolánk immár harmadszor érdemelte ki magasszínvonalú munkájának elismeréseként az Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet.

Az újabb három évre benyújtott szakmai programunkat kimagaslóan magas színvonalúnak ítélte az elbíráló szakmai bizottság. Így 2023-26 között ismét megoszthatjuk pedagógiai konferenciákon, szakmai rendezvényeken a nemzetiségi oktatás és nevelés terén szerzett szakmai tapasztalatainkat, jó gyakorlatainkat. Programunk középpontjában a fenntartható hagyományápolás áll, mely a modern nyelvoktatáson, hagyományőrző rendezvényeinken és innovációinkon alapul. Ezzel elődeink nyelvi és kulturális örökségének a megőrzése a célunk, melyre szakmai együttműködés során kerül sor a gyermekek érdeklődésének megfelelő ismeretközvetítő oktatási formában.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab