Kedves Kollégák, Szülők, Gyerekek!

Szeretettel meghívjuk Önöket a MINDEN TÉRBEN GYEREKEKKEL 3.0 online eseményre 2021. március 1-én 19:00-i kezdettel!
https://www.facebook.com/events/438784550571655

Fából vaskarika! /// Make a rope of ashes!

Látnánk a várost gyerekszemmel? Milyen kreatív módszerek és eszközök segítik a fiatalok részvételét? Hogyan vonhatjuk be őket a tervezésbe? Tehetjük mindezt online? A ‘minden térben gyerekekkel’ rendezvénysorozat ezeket a kérdéseket járja körül. Vendégeink a téma nemzetközi és hazai szakértői, akik előadások és workshopok keretében osztják meg tapasztalataikat, hogyan lehet kreatív és játékos megoldásokkal eljutni a helyszín felméréstől a közös ötletek teszteléséig.

A Fából vaskarika! az eseménysorozat harmadik alkalma. Témánk a megvalósítás, közös tervezés és építés, fiatalokkal. A beavatkozási ötletek közösségi megvalósításának módjaiba, lehetőségeibe kapunk betekintést előadóink segítségével.

A workshopokon a kidolgozott ötleteket, módszereket a Budaörsi 1.Számú Általános Iskolában is kipróbáljuk.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Regisztráció>>

 

Címkék: