Tisztelt Szülők, Kedves Tanulók!

A tantermen kívüli digitális oktatást túlnyomóan az O365 felületén valósítjuk meg.

Az O365-ben foglalt programok böngészőn keresztül elérhetőek, ezért a programok telepítése nem szükséges.

A böngésző program (Chrome, Firefox, Edge) címsorába az office.com-ot kell beírni. Itt a bejelentkezés gombra kell kattintani. A tanulók felhasználó neve, az amit a tanulók az iskolai számítógéprendszerbe való belépéshez is használnak, (nevük kis betűvel ékezetek nélkül, ponttal elválasztva.) Azon tanulók (akik nem informatika tagozatosak és még nem hatodik évfolyamosok) az osztályfőnöküktől megkapják e-mailban. A felhasználó nevük után a @elsoikolabudaors.hu következik. Pl.: kis.balazs@elsoiskolabudaors.hu. (ez az e-mail címük is) Majd írják be a jelszavukat. Ismerkedjenek a felülettel.

Az Outlook levelező rendszeren keresztül kapják meg az első feladataikat a hét folyamán. Tanáraikkal és egymással is itt tartják elsősorban a kapcsolatot, kizárólag oktatási céllal, az online kommunikáció szabályainak betartásával!
A jelszavakat kérjük ne változtassák meg!

Akinek a belépéssel problémájuk van kérjük a
panyik.daniel@altisk1-bors.sulinet.hu, vagy a rendszergazda@altisk1-bors.sulinet.hu  e-mail címen jelezze.

Kérjük a szülőket szükség esetén segítsék gyermeküket!