Előadás a mozgás és a helyes táplálkozás fontosságáról
Az első decemberi szerdán látogatott meg minket Oláh Réka fitnesz edző, aki a hetedikeseknek tartott előadást munkájáról, a mozgás és a helyes táplálkozás fontosságáról, illetve az egészséges életmód…
