Tisztelt Szülők!

Iskolánk tanulói is rendelkeznek intelligens digitális eszközökkel, melyek használatának veszélyeit maradéktalanul nem ismerik. Az okos eszközök káros hatásainak megelőzése érdekében nemcsak tanulóinknak, hanem Önöknek is lehetőséget biztosítunk, hogy autentikus szakemberek segítsék közös munkánkat és együtt megtanítsuk gyermekeinket a digitális eszközök rendeltetésszerű és biztonságos használatára.

Szeretettel meghívjuk Önöket

  • június 11-én 17:00 órakor alsó tagozat,
  • június 12-én 17:00 órakor a felső tagozat

közös szülői értekezletére, ahol a Hintalovon Alapítvány szakemberei tartanak a témában átfogó előadást és válaszolnak a feltett kérdésekre.

Jelentkezésüket és előzetes kérdéseiket 2024. június 10-ig  az alábbi linken küldhetik el.

Online biztonság-Jelentkezés

 

Tisztelettel:

Simsik Zsuzsanna