MEDVE MATEK A GELLÉRT-HEGYEN

Május 10-én tartották meg a Medve szabadtéri matematikaversenyt, mely nagy népszerűségre tett szert az immáron eltelt húsz évben. A verseny különlegessége, hogy okostelefonon navigálnak a csapatok a feladat-állomások között, valamint kapják és adják le megoldásaikat.

Iskolánk tizenegy három fős csapattal vett részt a kellemes tavaszi időben rendezett Gellért-hegyi pályán. Diákjaink sikerrel szerepeltek, több csapat is arany fokozatot ért el, de az ezüstösek is szépen csillogtak. 😄

 Arany fokozatot elért diákjaink: 

Toldi Gábor Márton, Kurucz Eszter, Szuchacsev Ármin (5.osztály)

Czink Nóra, Szendi Odett, Sándor Luca
Horváth Dániel, Bödecs Kristóf, Csornai-Metz Leo (6. osztály)

A felkészítő tanárok:

Opitzer Gáborné, Rábai Domonkos, Oláh Gábor

Hétfőn az iskolában még a pénteki verseny hullámait érezhettük, a csillogó szemek és a sok mesélnivaló arra enged következtetni, hogy jövőre is megyünk…

tudnivalók: medvematek.hu/2024-gellerthegy