Kedves Szülők!

Arra kérnénk Önöket –amennyiben lehetőségük van-, hogy a visszakapott 2021-es személyi jövedelemadót, vagy annak egy részét adományozzák jótékony célra, iskolánk Alapítványának. Természetesen sokan vannak úgy, hogy ez a visszakapott pénz jól jön a családi kasszában, de reméljük, hogy vannak olyanok is, akik ennek egy részét (vagy az egészet) jótékonysági célra fogják költeni.

Továbbra is szeretnénk:

  • tanulóink oktatásának színvonalát megtartani,
  • emlékezetessé tenni iskolai éveiket,
  • rászoruló tanulóinkat támogatni,
  • segíteni az iskolai alapítvány munkáját.

Az iskola közössége nevében köszönetet mondunk azoknak, akik eddig is támogatták alapítványainkat adójuk 1%-val, valamint köszönjük a további támogatásokat.

A kedvezményezett adószáma: 18660685-1-13

Kedvezményezett neve: Gyermekeinkért Közösen Alapítvány

Számlaszám: 11742173-20130350

Gyermekeinkért Közösen Alapítvány Kuratóriuma